owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Faun (piesek)


Pamela (suczka)


Lagun (piesek)


hera (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Chrupek, pies, 1 rok, Głogów (dolnośląskie) wstecz

Chrupek (ID: 1779) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 21:23, 01.12.2012 | Aktualizacja: 21:32, 01.12.2012
Ogłoszenie dodane przez: annaromanChrupek


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 1779
Imię: Chrupek
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok
Miasto: Głogów
Województwo: dolnośląskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Anna
Tel. 667-966-567
e-mail: ania_0101@hotmail.com

Adres schroniska:
Schronisko we Wróblinie Głogowskim

Charakter:
Chrupek to młody piesek, który przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim. W tej chwili jest już bezpieczny i może nawet szczęśliwy. Ale nie zawsze tak było…
Jego miało nie być – tak postanowili ci, którzy porzucili go w rowie przy drodze. I nic by nie dało, że to ruchliwa droga – codziennie tą drogą do pracy i z pracy jeździ mnóstwo aut- malec ma „maskujące” umaszczenie, pogoda była szara, szybko robiło się ciemno. Ci co go tam wyrzucili wiedzieli, że psiak z martwicą łapki i wysoką gorączką nie będzie
chodził. Nie będzie miał jak prosić o pomoc przejeżdżające obok osoby. Nie będzie miał na to siły… Oni to wiedzieli zostawiając ok 6 tygodniowego malucha - skazali go na śmierć w bólu.
Ale na przekór wszystkiemu, co mu zgotowali tamci Chrupek jest z nami. Uratowali go pracownicy firmy, która wzdłuż drogi układała rurociąg. Zobaczyli małą kupkę nieszczęścia i powiadomili odpowiednie osoby. To były nowe narodziny naszego małego Chrupka.
Chrupuś trafił do nas z przypalonymi wąsami i głęboką raną przedniej łapy, w którą wdało się zakażenie, był odwodniony. Lekarze przebadali malucha, podali podstawowe leki. Jednak jego stan był tak mizerny, że na amputację martwej już łapki trzeba było poczekać. W chwili, kiedy Chrupek nabrał na tyle siły aby przetrwać zabieg lekarze amputowali łapę.
Teraz Chrupek to podrośnięty około roczny nastolatek, który mimo swoich 3 łapek potrafi zrobić w schronisku niezłe zamieszanie. Pomimo cierpienia które zaznał od człowieka kocha towarzystwo ludzi, uwielbia wychodzić na spacery i jest chętny do zabawy. Chrupek jest psiakiem bardzo wesołym i kontaktowym. A że brak mu łapy? Jemu to zupełnie nie przeszkadza.
Chrupek jest pieskiem łagodnym zarówno w stosunku do ludzi jak i do zwierząt.Obecnie dzieli duży schroniskowy kojec razem z piątką innych psów w różnym wieku i świetnie się z nimi dogaduje.
Chrupek już całe swoje dzieciństwo spędził za kratami schroniska najwyższy czas aby znalazł swój własny dom i swoich osobistych opiekunów. Ludzi, którzy poświęcą mu czas i pokażą jaki jest świat poza kratami schroniska. Szukamy NAJLEPSZEGO domu dla Chrupka tak żeby już nigdy nie zaznał cierpienia, a tylko miłości i szczęścia.

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Osoba chętna zaadoptować Chrupka będzie proszona o wypełnienie ankiety przedadopcjnej oraz będzie musiała wyrazić zgodę na krótką wizytę przedadopcyjną. Istnieje możliwość transportu psiaka jeżeli znajdzie się dla niego kochający dom w innej części Polski.


Więcej zdjęć: