owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Tadeusz (piesek)


Drako (piesek)


Pamela (suczka)


Faun (piesek)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Orbis, pies, 5 lat, Radysy (warmińsko-mazurskie) wstecz

Orbis (ID: 2589) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 12:42, 08.12.2014
Ogłoszenie dodane przez: Ayam1980Orbis


Wygląd: Długowłosy Owczarek Niemiecki
ID: 2589
Imię: Orbis
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: Radysy
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Iza
Tel. 506-99-23-13
e-mail: psyzradys@gmail.comCharakter:
ORBIS - starszy Pan Owczarek. Tak naprawdę jest przepieknym, dużym psem, ze szlachetną głową zwieńczoną uszami na sztorc. Tylko pozować przyzwoicie mu się nie chciało... Orbis był zbyt mocno zajęty chwilą wolności i nowymi widokami poza kojcem, aby pamiętać o tych uszach i o przyzwoitej owczarkowej postawie. Trochę rozkojarzony, ale energiczny, rezolutny - i do ludzi lgnie. Jak owczarek. Ma szron na pysku i dobre oczy. I ma tez mądrość kilkuletniego psa, który jeszcze wykrzesa z siebie mnóstwo radości i zapału do życia, ale zarazem sporo już przeszedł, i zasłużył sobie na ciepły, bezpieczny kąt i pełną miskę. Może te lata, które mu zostały, będą lepsze?

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
KOJEC: IV - 43
NR: 5504

W sprawie adopcji prosimy kontaktować się z wolontariuszami :) info poniżej :)

Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 513-83-55-80 ; 506-99-23-13

Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer).
Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją psiaka z naszego schroniska, a mieszkasz w wojewódzwie pomorskim, podlaskim, mazowieckim lub kujawsko - pomorskim i nie masz możliwości po niego przyjechać, proszę zadzwoń do wolontariuszy, ponieważ istnieje możliwość transportu.
Bowiem, jeśli chodzi o pomoc w transporcie - najlepiej dzwonić do schroniska i dogadywać się osobiście, ponieważ transport jest możliwy za zwrotem kosztów. Tak zaproponowało kierownictwo.
Od czasu do czasu (w miarę regularnie) organizowany jest transport do Warszawy, ale może odpłatnie można też zorganizować do innych miast - trzeba rozmawiać.


Więcej zdjęć: