owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Bary (piesek)


Faun (piesek)


Blues (piesek)


Lagun (piesek)


Tadeusz (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Za Tęczowym Mostem (*) - Lisek, pies, 12 lat, Olsztyn (warmińsko-mazurskie) wstecz

Lisek (ID: 2758) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 19:09, 14.04.2015 | Aktualizacja: 10:10, 11.06.2015
Ogłoszenie dodane przez: BejotkaLisek


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 2758
Imię: Lisek
Płeć: piesek
Wiek: 12 lat
Miasto: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Lisek jest mieszańcem owczarka niemieckiego, drobniejszym jednak i mniejszym od przedstawicieli rasy. Grzeczny, spokojny, opanowany, taki nieco wyciszony... Ma ok. dwanaście lat i długo już czeka na swoją szansę... Nikt po niego nie przychodzi, cały czas domem jest mu schroniskowy kojec...

Lisek jest psem bardzo towarzyskim, przyjaznym i łagodnym, ufnie zaglądającym w oczy, przyjacielskim do ludzi a do tego również przystojnym :)

Lisio zdecydowanie preferowałby mieszkanie poza domem. Może w ciepłej budzie na ogrodzonym terenie, pod opieką dobrego człowieka, który dbałby o niego?

Przyjedź po Liska - niech zazna biedaczysko ludzkiej dobroci, wygód i niechże wreszcie stanie się czyimś kochanym psem...Więcej zdjęć: