owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Drako (piesek)


hera (suczka)


YRA (suczka)


Tadeusz (piesek)


Faun (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Za Tęczowym Mostem (*) - Muszka / Sonia, suka, 9 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Muszka / Sonia (ID: 2799) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 14:43, 08.07.2015 | Aktualizacja: 19:37, 06.08.2016
Ogłoszenie dodane przez: SylwiaMuszka / Sonia


Wygląd:
ID: 2799
Imię: Muszka / Sonia
Płeć: suczka
Wiek: 9 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Zima 2010/2011 była pewnie najgorszą śnieżną porą roku w jej życiu. Ludzie, z którymi mieszkała przez kilka lat (może całe życie) oddali ją do schroniska z powodu złych relacji między Muchą i młodszą od niej suczką również należącą do nich.
Mucha to ponoć 8-letnia suczka. Jest pewna siebie i lubi dyktować warunki w boksie. Z ludźmi ma świetny kontakt. Elegancko chodzi na smyczy, jest posłuszna. Lubi się bawić i przytulać. Ma mnóstwo energii. W 2012 roku Mucha dołączyła do mieszkańców tzw. "dziupli". Bardzo się cieszy ze spacerów. Jeśli spacer trwa ODPOWIEDNIO długo zaczyna wykonywać na nim z radości pionowe skoki w górę :-) Ale skoki nie są żadną przeszkodą dla prowadzącego bo Sonia to naprawdę mądry pies.

płeć: pies
ur. ok. 2006 r.
wielkość: duża, w typie owczarka niemieckiego
sterylizacja: tak


Inne:
Muszka ostatnio miała skręt żołądka ....:( cudem została uratowana. Niestety kilka dni po operacji musiała wrócić do schroniska.....To bardzo fajna przyjazna sunia czy znajdzie jeszcze dom?


Więcej zdjęć: