owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Faun (piesek)


Drako (piesek)


Tadeusz (piesek)


YRA (suczka)


Blues (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Bajlo, pies, 1 rok, Olsztyn (warmińsko-mazurskie) wstecz

Bajlo (ID: 3123) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 09:30, 28.04.2017
Ogłoszenie dodane przez: BejotkaBajlo


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 3123
Imię: Bajlo
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok
Miasto: Olsztyn
Województwo: warmińsko-mazurskie

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Iza
Tel. 606 507 829
e-mail: bejocik@gmail.comCharakter:
Bajlo to duży pies, niezmiernie sympatyczny, przyjacielski i towarzyski :) Ma przepiękną sierść - kruczoczarną, ładnie podpalaną, zdrową i lśniącą. Zachowuje się jeszcze często jak szczeniak, kocha zabawy, gonitwy - jest w końcu bardzo młodym psem, ma wiele energii i nieustanną ochotę na harce :) Ciągle szuka kontaktu z człowiekiem, uwielbia z nim spacerować, chodzić na interesujące, wspólne wycieczki i wyprawy. Pies jest ciekawy świata, bardzo inteligentny i z całą pewnością da wiele radości temu, kto zechce zabrać go ze schroniska do domu :)

Nie wydamy Bajlo do budy, do kojca ani na łańcuch - szukamy dla niego czułej, kochającej rodziny :) Czeka na taką w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna. Jesteśmy w stanie dowieźć psiaka do dobrego domu (wszędzie) :)

Sterylizacja/Kastracja: Tak


Więcej zdjęć: