owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Drako (piesek)


Tadeusz (piesek)


Pamela (suczka)


Lagun (piesek)


hera (suczka)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Odi vel Platfus, pies, 2 lata, Kraków (małopolskie) wstecz

Odi vel Platfus (ID: 565) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 23:22, 26.08.2010 | Aktualizacja: 23:26, 26.08.2010
Ogłoszenie dodane przez: anasharOdi vel Platfus


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 565
Imię: Odi vel Platfus
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie

Status: Ma Dom.


Wątek na:
Dogomania.pl | Owczarek w Potrzebie
Charakter:
Odi został wyciągnięty w tragicznym stanie ze schroniska w Krzyczkach. Był skrajnie wychudzony , po jego stanie można się domyśleć, ze praktycznie od urodzenia za mało jadł. Oprócz skrajnego wychudzenia, któremu już udało sie zaradzić, została stwierdzona u Niego anemia oraz krzywica w przednich łapach (skutek niedożywienia ). Łapki te są zniekształcone (co można zauważyć na zdjęciu ), jednak w niczym mu to nie przeszkadza .

Odi był lekko wycofanym psiakiem, ale w normalnych warunkach odzyskał młodzieńczy wigor i chęć do zabawy. Jest bardzo mądry, szybko się uczy i jest posłuszny , wymaga jeszcze nauki czystości w domu niestety. Uwielbia kontakt z ludźmi , którego bardzo mu brak w hotelu, gdy przychodzi pora spaceru, szaleje z radości , tuli się ... i tak smutno patrzy jak się go zostawia później w boksie. Do mężczyzn ma mniejsze zaufanie , ale łatwo można sie wkupić w jego łaski .Na zamieszczonych zdjęciach dostrzegalny jest kontrast pomiędzy stanem psa z czasu pobytu w schronisku, później długim pobycie w hotelu gdzie nabrał masy i wydoroślał a później z nowego domu :).
Widać, jak Odi bardzo się zmienił fizycznie ale i psychicznie, jest radosny, dobrze odżywiony, kocha kontakt z człowiekiem :)

Odi po długim pobycie w hoteliku znalazł swój wymarzony dom :)Więcej zdjęć: