owczarek niemiecki, owczarek, niemiecki, w potrzebie, owczarek w potrzebie, owczarkowate w potrzebie, owczarek niemiecki w potrzebie, adopcje owczarków, owczarków niemieckich, adopcje, do adopcji, adopcje owczarków niemieckich, owczarki niemeickie do adopcji, owczarki niemieckie, owzarek niemiecki, najlepsze owczarki niemieckie, onki, onek, onków, owczarków, adopcja,

Odwiedzin: osób.
Miejsce na Twoją reklamę!!!
(max. 150x250px)Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

hera (suczka)


Tadeusz (piesek)


Drako (piesek)


Lagun (piesek)


Faun (piesek)
REKLAMA


statystyka
Owczarek w Potrzebie - w Nowym Domu - Mini ONka - Domi vel Aza, suka, 1 rok, Kraków (małopolskie) wstecz

Mini ONka - Domi vel Aza (ID: 912) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 10:45, 23.05.2011 | Aktualizacja: 14:42, 28.06.2011
Ogłoszenie dodane przez: AnasharMini ONka - Domi vel Aza


Wygląd: Mieszaniec Owczarka Niemieckiego
ID: 912
Imię: Mini ONka - Domi vel Aza
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie

Status: Ma Dom.


Wątek na:
Dogomania.pl
Charakter:
Mini ONka - sunia o wyglądzie prawie Owczarka Niemieckiego, ważąca tylko 10kg, kochająca dzieci i inne zwierzęta - idealna, dalej szuka swojego domu...

9 miesięcy. To dużo czasu. A właśnie tyle czasu ta mała sunia była bezdomna. I trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że te 9 miesięcy to całe jej życie... Nigdy wcześniej nie zaznała ciepła domowej pościeli, dotyku ręki człowieka, pełnej miski i miłości... A mimo to kocha wszystkich. Kocha inne psy, koty. Kocha ludzi i dzieci. Kocha, chociaż całe życie spędziła nie mając swojego domu, w największe mrozy śpiąc na zimnym śniegu bez żadnego schronienia. Może Ty odmienisz jej życie?

Aza jest młodą sunią o wspaniałym charakterze. Dogaduje się ze wszystkimi. Pięknie bawi się zarówno z kotami jak i psami. Uwielbia dzieci. Uwielbia ludzi. Jest żywiołowa jak to szczeniak, ale jest też bardzo grzeczna i mądra - bardzo szybko się uczy. Jest małą suczką, taką pod kolano. Została zabrana przez wolontariuszy z Kieleckiej ulicy i trafiła do domu tymczasowego do Krakowa. Całą drogę samochodem spała grzecznie na kolanach, owinięta ciepłym kocykiem, wtulając się w człowieka. Mimo jej przerażenia całą sytuacją, zaufała nam od razu. I sunia pierwszy raz zobaczyła, że człowiek nie jest zły. Że można mieć pełen brzuszek, ciepłe posłanie i rękę, która pogłaszcze i przytuli. A jej wdzięczność jaką za to okazuje, jest naprawdę niesamowita! Nie sądzisz, że już czas odmienić jej życie!?

Aza jest wspaniałym, rodzinnym psem, który potrzebuje stałego kontaktu z człowiekiem. Szukamy dla niej tylko najlepszego domu.

Sunia akceptuje inne zwierzęta, świetnie dogaduje się i z kotami i z psami. Jest także bardzo przyjacielska, nawet do malutkich dzieci.


Inne:
Domi została niedawno wysterylizowana. Jest już w pełni gotowa na adopcję :)

Ze względu na głębokie przywiązanie do niej, chcielibyśmy znaleźć jej dom w Krakowie - i marzeniem naszym byłoby choć raz na czas móc ją zobaczyć. Czasami zdarza się, że do któregoś psa, którego ma się pod opieką, serce zabije mocniej. Dlatego bardzo nam na tym zależy, bo Domi jest właśnie takim psem.

Aza została już na stałe w swoim obecnym domu tycmczasowym :)


Więcej zdjęć: